«УкрКОТ»
Визначити вміст нітратів у продуктах, нітрат-тестер
Визначити вміст нітратів у продуктах, нітрат-тестер
Визначити вміст нітратів у продуктах можна завдяки нітрат-тестер «SOEKS NUC-019-1» - перший у світі побутовий прилад для вимірювання кількості нітратів у 34 продуктах.
Високоточний і надійний, при цьому дуже простий у використанні прилад для вимірювання вмісту нітратів у продуктах харчування. Експрес нітрат-тестер "SOEKS NUC-019-1" розроблений вченими спеціально для звичайних користувачів, у ньому використані новітні цифрові технології і унікальні рішення. Він дозволяє всього за кілька секунд визначити концентрацію шкідливих нітратів в овочах, фруктах, у свіжому м"ясі та питній воді. Визначення нітратів у продуктах за допомогою тесту-це просто, зручно і достовірно. Ви можете купити нітрат тестер, і він буде вам служити і радувати точними даними.
Якщо ви вирішили купити нітрат-тестер в Україні, ми Вам пропонуємо безкоштовну доставку без передоплати - Ви оплачуєте лише вартість товару при отриманні!Вам буде вигідніше зробити це через наш інтернет-магазин «i-protect», адже таким чином ви заощадите час, який витратили б, бігаючи по магазинах. Детальніше по телефону


Сайт: Перейти на сайт...

Объявление подано/обновлено:
Смотреть похожие объявления
Смотрите также: