«УкрКОТ»
Екопорошок® пральний на натуральній основі для білих речей «Шанталь»®
Екопорошок® пральний на натуральній основі для білих речей «Шанталь»®
У гонитві за низькою собівартістю і прибутком переважна більшість виробників побутової хімії часто нехтують безпекою, використовуючи недорогі синтетичні компоненти. Це має згубний вплив на здоров"я людини. Тому Компанія "Амріта", піклуючись про ваше здоров"я, пропонує лінійку товарів amrita® home®, основним принципом якої є БЕЗПЕКА для здоров"я людини.
І першим в цьому списку стоїть Екопорошок® пральний на натуральній основі для білих речей «Шанталь»®. Він підходить як для машинного, так і ручного прання. До складу Екопорошку® «Шанталь»® входять іони срібла та ефірна олія лаванди. Призначення Екопорошку® amrita®: прання речей з усіх видів тканини, крім вовни та шовку. При сильному забрудненні рекомендується замочувати на 2 години і використовувати Ековідбілювач® кисневий–підсилювач прання для високих температур «Шанталь»® або Екоплямовивідник®- підсилювач прання для низьких температур «Шанталь»®.
Активні компоненти Екопорошку® amrita: натуральні миючі речовини з соняшникової та кокосової олій, перкарбонат натрію, карбонат натрію, бікарбонат натрію, хлорид натрію, комплекс ензимів, ефірне масло лаванди, іони срібла.
Форма випуску Екопорошку® amrita: 800 гр.
Акційна ціна 69 грн (за умови оформлення дисконту). Роздрібна ціна сьогодні 97 грн. Детальніше на сайті БиоАниОзон


Сайт: Перейти на сайт...

Объявление подано:
Смотреть похожие объявления