«УкрКОТ»
Як захиститися від мишей та щурів в будинку
Як захиститися від мишей та щурів в будинку
Як захиститися від мишей та щурів в будинку?Ми Вим допоможемо відповісти на це питання, в нашому інтернет-магазині «I-Protect» представлений ультразвуковий відлякувач гризунів «УЗ-001».
Ефективна площа дії у цього приладу до 100 кв. м. Прилад працює абсолютно безшумно, тому його можна використовувати в приміщеннях різного типу (будинок, квартира, склад, підвал і т. д.). Широкий діапазон робочих температур від -10 до +40 С) дозволяє встановлювати прилад в неопалюваних приміщеннях — скрізь, де є резетка 220 В. Пристрій відлякує шкідників ультразвуковими імпульсами з частотою від 18 до 30 кГц, завдяки чому гризуни не звикнуть до приладу ніколи. Дуже зручний і простий в експлуатації, потрібно всього лише вставити його в резетку і він відразу почне працювати, після 2-х тижнів безперервної роботи, гризуни зникнуть раз і назавжди.
Гарантія на товар 6 міс. Безкоштовна доставка по всій території України. Гарантійне та післягарантійне обслуговування. Більш детальну інформацію Ви можете отримати за телефоном


Сайт: Перейти на сайт...

Объявление подано:
Смотреть похожие объявления
Смотрите также объявления: